1. Strona Główna
 2. O szkole
  1. Historia Szkoły
  2. Nadanie Imienia
  3. Odsłonięcie Tablicy
 3. Uczniowie
  1. Klasa 0
  2. Klasa I
  3. Klasa II
  4. Klasa III
  5. Klasa IV
  6. Klasa V
  7. Klasa VI
  8. Klasa VII
  9. Absolwenci
 4. Przedszkole
 5. Pracownicy
  1. Nauczyciele
  2. Obsługa
 6. Informacje
  1. Plan
  2. Samorząd
  3. Konsultacje
  4. Kalendarium
  5. Autobus szkolny
  6. Statut
  7. Dzwonki
  8. Programy
 7. Archiwum
  1. Rok 2015/2016
Rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 9 w kościele parafialnym.


Rok szkolny 2015/2016

Rozdanie nagród za udział w konkursach

Nasi uczniowie chętnie biorą udział w konursach organizowanych w szkole, w gminie i województwie.

Pasowanie na czytelnika

Dnia 23 czerwca odbyło się Pasowanie na czytelnika uczniów kl. I.

Gospodarstwo Rybackie ,,Tyśmienica"

Dnia 07 czerwca 2016r. uczniowie kl. I-III wyjeżdżali do Gospodarstwa Rybackiego w Tyśmienicy,które zajmuje się głównie hodowlą karpia. Na terenie stawów powitał nas wlaściciel stawów. Opowiedział nam ciekawostki związane ze stawami, które położone są w dolinie rzeki Tyśmienica. Właściciel pokazał nam również sprzet, który wykorzystywany jest do odłowiu i pielęgnacji karpia. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na lody. Opiekunowie wycieczki: p. Ewa Szysiak-Greguła, p. Elżbieta Osiak, p. Wioletta Wiśniewska.

Gminny Konkurs Ortograficzny

Dnia 03 czerwca 2016r. Dominika Bajdak, Martyna Kozłowska i Jakub Wiśniewski reprezentowali uczniów klasy III w Gminnym Konkursie Ortograficznym. Mistrzem ortografi została Dominika Bajdak zajmując I miejsce. Martynka Kozłowska zajęła III miejsce. Zwycięzcom gratulujemy.

Dzień Dziecka na Ranczo Arka w Sernikach

Uczniowie kl. I, II i III dnia 01 czerwca 2016r. świętowali swój dzień na Ranczu Arka w Sernikach. Podczas czynnego wypoczynku polegającym na korzystaniu z wielu atrakcji: oglądanie zwierząt wraz z przewodnikiem, przejażdżka kolejką wąskotorową, zamek dmuchaniec, karuzela, plac zabaw dla dzieci. Kilkugodzinną wizytę na ranczu uczniowie zakończyli zabawą przy ognisku połączoną z pieczeniem kiełbasek.

Dzień Matki w klasie pierwszej

Dnia 30 maja 2016r. w kl. I odbyło się święto najukochańszych osób- MAM, czyli Dzień Matki. To święto ma na celu ukazanie matkom szacunku, miłości oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie. Z tej okazji uczniowie kl. I zaprosili mamy do swojej klasy, aby obejrzały przygotowane wiersze i piosenki. Na zakończenie dzieci wręczyły mamom własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami. Dodatkową atrakcją było wspólne wykonanie pudełek na herbatę i zakładek do książki techniką decoupage. Na zakończenie tego dnia mamy przygotowały dzieciom słodki poczęstunek. Dzień ten był ciekawy, miły i wesoły dla wszystkich.

Kocham Cię Mamo

Dnia 25 maja 2016r. w kl. ,,0" odbył się Dzień Mamy pt. ,,Kocham Cię Mamo". Dzieci wyśpiewały i wyrecytowały swą miłość do mamy. Następnie wręczyły własnoręcznie wykonane storczyki i upominki. Ponadto na mamy czekały też kulinarne niespodzianki: ciasteczka, desery przygotowane przez małych kucharzy.

Pielgrzymka do Częstochowy

Uczniowie klasy III 23 maja brali udział w pielgrzymce dziękczynnej do Częstochowy.

,,Jestem Bezpieczny"- Konkurs Wiedzy Prewencyjnej"- eliminacje powiatowe. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Aleksandra Robak, Magdalena Mitura, Marika Kozłowska, Kacper Kępka, Artur Laskowski i Maksymilian Matyjaszczyk reprezentowali nas na Konkursie Policyjnym ,,Jestem Bezpiecznym" na etapie powiatowym. Drużyna zaprezentowała - Projekt koszuliki, Prezentację Szkoły i Bezpiecznego Hasła oraz Test Wiedzy. Nasza drużyna zajęła I miejsce i będzie reprezętować szkołę podczas XVI Finału Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Prewencji w Lublinie.

Badanie poziomu cukru we krwi

Konstytucja 3 Maja

Akcja korki

Śniadanie wielkanocne

Dzień Samorządności

Wybory najpiękniejszej wiosny

Jestem bezpieczny

Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Prewencyjnej ,,Jestem Bezpieczny"

Dzień Ziemi- UMCS

KONKURS RECYTATORSKI

KONKURS STRAŻACKI

Basen

Ferie w Lublinie

Dzień Babci i Dziadka

Jasełka

Zabawa choinkowa

Rok szkolny 2015/2016

Wycieczka do lasu

Tabliczka

Jubileusz

Piosenka patriotyczna

Dyskoteka

Zawody tymbark

Clown 2015

DEN 2015

Pierwszaki

Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Bychawskiej © 2016brzeznica.bychawska@poczta.fm(81)851-25-04